2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programı Sonuçları

2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programı Sonuçları

DESTEK ALMAYA HAK KAZANAN BAŞVURU SAHİPLERİNİN DİKKATİNE !!!
Sözleşme Belgeleri için tıklayınız...
Sözleşme Ekleri Belge Şablonlarını İndirmek için tıklayınız...

Başarılı Bulunan Faaliyet Tekliflerinin Sözleşme İmza Takvimi için tıklayınız…

2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programı Sonuçları Açıklandı !!!

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından açıklanan 2011 yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programına ilişkin başvurular 2011 yılı için belirlenen toplam destek tutarı olan 500.000 TL’ye ulaşılması sebebiyle sona ermiştir. 2011 yılı için bu program kapsamında yeni başvurular kabul edilmeyecektir.


2011 yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programı kapsamında değerlendirme sonucunda başarılı bulunarak 26.09.2011 tarihinde Yönetim Kurulu tarafından onaylanan faaliyet teklifleri aşağıda sunulmuştur.

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı bölgedeki kurum ve kuruluşlardan gelecek faaliyet tekliflerini 2012 yılında da Doğrudan Faaliyet Destek Programı ile desteklemeye devam edecektir.

2011 yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programı kapsamında başarılı bulunan faaliyet teklifi sahiplerine Ajans tarafından yazılı olarak bildirimde bulunulacaktır. Sözleşmeler, başvuru sahiplerine yapılacak tebliğden itibaren en geç on beş gün içinde imzalanacaktır. Başvuru sahipleri, bu süre zarfında sözleşme imzalamak üzere Ajans’a başvurmamaları halinde destek alma haklarını kaybedeceklerdir.

2011 yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programı’na başvuruda bulunan kurum ve kuruluşlara programa göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

2011 YILI DOĞRUDAN FAALİYET DESTEK PROGRAMI KAPSAMINDA BAŞARILI BULUNAN FAALİYET TEKLİFİ LİSTESİ