TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

“Kentimi Tanıtmaya Gönüllüyüm” Kayseri Sarız
13 Kasım 2017 Pazartesi

Kayseri Valiliği ve Ajansımız tarafından hayata geçirilen ‘’Kentimi Tanıtmaya Gönüllüyüm’’ isimli proje, Kayseri’nin Sarız İlçesi, Anadolu İmam Hatip Lisesinden başladı.

Proje açılışına; ORAN Genel Sekreter V. Ahmet Emin KİLCİ, Sarız Kaymakamı Ahmet SOLMAZ, Kayseri Valiliği Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Mustafa YILDIZ, Sarız İlçe Milli Eğitim Müdürü Gökhan TÜRDÖNMEZ ile eğitimciler ve öğrenciler katıldı.

Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı ve açılış konuşmalarının ardından Kayseri şehrinin tanıtım videosu izlendi.

Konferansçılardan Eğitimci-Yazar Abdullah AYATA ve Yazar-Yönetmen Emrah BEKÇİ Kayseri şehri ve değerlerini anlatan sunumlarını gerçekleştirdi.

Sarız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine; Kayseri Valiliğinin ve Ajansımızın desteği ile proje kapsamında öğrencilerde okumayı artırma amacıyla, Kayseri Şehrini tanıtmayı hedefleyen kitaplar dağıtılıp, yazarları tarafından öğrencilere imza edildi.

‘’Kentimi Tanıtmaya Gönüllüyüm’’ projesi program takvimine göre 14 Kasım 2017 Sarız Çok Programlı Anadolu Lisesi, 15 Kasım 2017 tarihinde Sarız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılacak programlar ile projenin Sarız İlçesi bölümü sona erecek.

GÜNCEL HABERLER
  Mevlana Mahallesi, M.K.P Bulvarı, No:79, Kat: 5-6 P.K: 38080 Kocasinan/KAYSERİ
  +90 352 352 6726 (ORAN)
  info@oran.org.tr