Oran Kalkınma Ajansı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Başlıyor
ORAN - Haberler

Oran Kalkınma Ajansı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Başlıyor


Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından Kayseri KOSGEB İl Müdürlüğü ile imzalanan protokol kapsamında 2016 yılında yoğun bir program ile geçekleştirilen eğitimler sonucu Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinde toplam 9.000 girişimcimize eğitim verilmiş ve sertifikaları teslim edilmiş idi. Bölgede Girişimci kapasitesine önemli bir katkı sunmanın haklı gururunu yaşıyor ve geçen yılki katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 

11-14 Temmuz  2017 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz uygulamalı Girişimcilik Eğitimi için başvurular sona ermiştir. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.

Yeni eğitim duyurularımız için bizi yine bu sayfadan takip edebilirsiniz.

AÇIKLAMALAR
  • Yapılan başvurular arasından Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi almaya hak kazanan adaylar, ORAN Kalkınma Ajansı tarafından belirlenecek kriterlere göre, eğitim tarihlerine göre  belirlenecektir.
  • Eğitimler; Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın Erciyes Teknopark “ORAN Akademi” eğitim salonunda gerçekleştirilecektir.(Sadece Kayseri için geçerlidir)
  • Eğitimler, ORAN Kalkınma Ajansı bünyesindeki uzmanlarımız tarafından verilecek olup, bu konuda bir hizmet alımı yapılmayacaktır.
  • Bundan sonraki aylara ait gerçekleştirilecek girişimcilik eğitimlerinin programı, son başvuru tarihleri.. vb. bilgiler yine sitemiz üzerinden duyurulacaktır.
  • Sorularınızı emelemur@oran.org.tr adresinden Kayseri Yatırım Destek Ofisi Personeli Sn.Emel EMÜR'e iletebilirsiniz.