Oran Kalkınma Ajansı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Başlıyor
ORAN - Haberler

Oran Kalkınma Ajansı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Başlıyor

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından Kayseri KOSGEB İl Müdürlüğü ile imzalanan protokol kapsamında 2016 yılında yoğun bir program ile geçekleştirilen eğitimler sonucu Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinde toplam 9.000  girişimcimize eğitim verilmiş ve sertifikaları teslim edilmiş idi. Bölgede Girişimci kapasitesine önemli bir katkı sunmanın haklı gururunu yaşıyor ve geçen yılki katılımcılara ilgilerinden dolayı  teşekkür ediyoruz. 

Bu yılki ilk Girişimcilik Eğitimi Programına başvuru süresi sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

09-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programına 03 Mayıs 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar aşağıdaki linkten başvuruda bulunabilirsiniz.

 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

AÇIKLAMALAR

  • Yapılan başvurular arasından Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi almaya hak kazanan adaylar, ORAN Kalkınma Ajansı tarafından belirlenecek kriterlere göre, eğitim tarihlerine göre  belirlenecektir.
  • Eğitimler; Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın Erciyes Teknopark “ORAN Akademi” eğitim salonunda gerçekleştirilecektir.(Sadece Kayseri için geçerlidir)
  • Eğitimler, ORAN Kalkınma Ajansı bünyesindeki uzmanlarımız tarafından verilecek olup, bu konuda bir hizmet alımı yapılmayacaktır.
  • Bundan sonraki aylara ait gerçekleştirilecek girişimcilik eğitimlerinin programı, son başvuru tarihleri.. vb. bilgiler yine sitemiz üzerinden duyurulacaktır.
  • Sorularınızı emelemur@oran.org.tr adresinden Kayseri Yatırım Destek Ofisi Personeli Sn.Emel EMÜR'e iletebilirsiniz.