TR | EN
    
KURUMSAL

Genel Sekreterlik

5449 sayılı kanunun dördüncü maddesi (g) bendi uyarınca, yeni genel sekreter atanmasına kadar ORAN Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliğine, 29.08.2016 tarihinden itibaren Ajansımızın Program Yönetim Birim başkanı Sn. Ahmet Emin Kilci vekaleten atanmıştır.
1982 yılında Kayseri’de doğan KİLCİ, Kayseri Ali Rıza Özderici Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde orta öğrenimi tamamlayıp Kırıkkale Fen Lisesi’ndeki lise öğreniminin ardından İstanbul üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat Bölümünü 2005 yılında bitirmiştir. Ardından yüksek lisans eğitimi için bir süre Almanya’da bulunan KİLCİ, Türkiye’ye dönüşte 2007-2010 yılları arasında özel sektörde dış ticaret ile iştigal etmiş ardından da 2010 yılında halen çalışmakta olduğu Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nda uzman olarak göreve başlamıştır.


ORAN’daki görevi süresince, Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin sosyo-ekonomik kalkınması adına birçok projede görev almış, özellikle Ajans tarafından ihdas edilen mali destek programlarının yürütülmesi sürecinde Program Yönetim Birimi’nde ve Kayseri Yatırım Destek Ofisi’nde uzman ve birim başkanı olarak çalışmış olup son olarak da 2016 yılının Ağustos ayından itibaren Ajans Genel Sekreter Vekili olarak görevine devam etmektedir.


İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen KİLCİ, evli ve 3 çocuk babasıdır.


  Mevlana Mahallesi, M.K.P Bulvarı, No:79, Kat: 5-6 P.K: 38080 Kocasinan/KAYSERİ
  +90 352 352 6726 (ORAN)
  info@oran.org.tr